8 datových sad

ARES - Administrativní registr ekonomických subjektů

Ministerstvo financí, v souladu s Nařízením vlády č. 425/2016 Sb., o seznamu informací zveřejňovaných jako otevřená data, zveřejňuje tyto informace o osobách zapsaných v České republice ve veřejných rejstřících podle § 7 zákona č.

Daňové úlevy 2011-2012

Vyčíslení daňových úlev pro ČR za roky 2011 a 2012 u daně z příjmů fyzických osob, daně z příjmů právnických osob a daně z přidané hodnoty. Povinnost publikovat odhady vyplývá ze Směrnice 2011/85/EU. Daňové úlevy jsou v podstatě veškeré slevy na dani, odpočty, osvobození či jiná daňová zvýhodnění – tedy vše, co umožňuje subjektům snížit jejich daňovou povinnost.

Přezkoumání hospodaření

Výsledky přezkoumání hospodaření. Data mají v jednotlivých rocích trochu odlišný charakter, před jejich využitím je potřeba nastudovat přiložený komentář a vzít ho při analýze v úvahu.

Vývoj stavebního spoření

Základní ukazatele vývoje stavebního spoření v České republice, Soubor obsahuje data zveřejňovaná na webových stránkách ministerstva ( [https://www.mfcr.cz/cs/soukromy-sektor/stavebni-sporeni/vyvoj-stavebniho-sporeni](https://www.mfcr.cz/cs/soukromy-sektor/stavebni-sporeni/vyvoj-stavebniho-sporeni) ) upravená do strojově čitelném formátu.